Community of Evaluators
Pakistan

407, Abu Dhabi Tower

Hilal Road, F-11 Markaz, Isb

+92 51 8468460-1

Fax: +92 51 8775588

Mon - Fri: 9:30 - 17:00

Working Hours

Як Стати Product Supervisor: Плюси Та Мінуси Професії, Необхідні Навички Та Карєрні Поради

Після того як ви зібрали дані, підтвердили або спростували певну гіпотезу і внесли зміни у продукт, дослідження потрібно повторити. Якщо пощастить, у процесі тестування ви натрапите на призначені для користувача інсайти і зможете додати у проєкт нову креативну ідею. Застосування MVP продакт-менеджерами є ключовим для створення продуктів, які точно відповідають потребам користувачів і мають усі шанси на успіх на ринку. Цей підхід дає змогу не тільки ефективно керувати розробкою продукту, а й стратегічно підходити до його масштабування та розвитку. Успіх IT-продукту залежить від дій багатьох людей. Для цього потрібно правильно сформулювати цілі, визначити метрики та KPI, дедлайни для кожного етапу і результати, які очікується отримати після кожної ітерації.

Ви створюватимете бачення, до якої функціональності треба прийти за п’ять років. Навчитися фільтрувати ідеї допоможе наша стаття про Lean Startup. Щоб зрозуміти, хто такий Product Manager і які в нього обов’язки, слід розібрати це поняття по словах. Перукар — це майстер зачісок, який займається стрижкою, укладкою, фарбуванням, завивкою та доглядом за волоссям.

  • Також знаходив їх офлайн на самих кортах або  форумах.
  • Разом з маркетологом Джек продумав вінбординг користувача, що залучає, і дав дизайнеру завдання на створення нових екранів.
  • Вибачте, але лекції не працюють – стаття, де розповідаємо про ефективні формати навчання.
  • Це вимагає глибокого розуміння потреб цільової аудиторії та здатності адаптувати продукт у відповідь на зворотний зв’язок від користувачів.

В рамках роботи над стартапом Atletude створили додаток для гравців в теніс, де вони могли знайти партнерів і корти. Але ми помилково вирішили, що нам потрібно до платформи залучити ще й тенісні клуби. І почали розробку системи управління бронюваннями для тенісних клубів, не провалідувавши проблеми, а тільки проаналізувавши конкурентів на ринку. Ми витратили кілька місяців розробки на сервіс, який виявився не потрібен клубам, хоча це було й безкоштовно. Їм було достатньо навіть дошки, на якій крейдою писали, хто в який час грає.

Product Supervisor В It: Хто Такий, Що Робить Та Як Ним Стати

Такі продакт-менеджери добре розуміють технологічний стек продукту. Взаємодіє з розробниками та відповідає за технічну частину товару. Такі продукти потрібні у складних B2B продуктах, наприклад Google, Oracle, IBM.

Це дає змогу командам швидко адаптуватися до мінливих вимог ринку і підвищувати цінність продукту для споживача. Для Product Manager’а важливо розуміти, як рухатися від MVP до MLP, щоб побудувати продукт, який не тільки розв’язує проблеми користувачів, а й приносить задоволення від його використання. Це вимагає глибокого розуміння потреб цільової аудиторії та здатності адаптувати продукт у відповідь на зворотний зв’язок від користувачів.

Delicate Та Hard Скіли, Необхідні Для Виживання

У маркетинговій стратегії MVP і MLP використовуються для створення історій успіху, демонстрації переваг продукту перед конкурентами та побудови довірчих відносин зі споживачами. На кожному етапі ви можете використовувати певні інструменти, щоб максимізувати свою вигоду й отримати більший прибуток. У цій статті ми проллємо світло на те, чим займаються фахівці з Product Management та які навички дозволяють їм бути ефективними. У цій статті ми пояснили, хто такий продакт-менеджер і як стати. Ми дали прикладну інструкцію, з чого розпочати кар’єрний шлях та як пройти відбір у компанію мрії.

Насправді, тестування на користувачах має бути коником хорошого product manager. Його завдання — вміти правильно зібрати зворотний зв’язок і поліпшити продукт на основі отриманої інформації. Тут на допомогу приходять A/B тести, usability-тестування, product demos і всілякі більш складні хитрощі.

Запуск свого стартапу дає повне розуміння принципів роботи з товаром. Ви продумуєте ідею, яка розв’яже проблему користувачів, збираєте відповідну команду та приступаєте до розробки. Щоб роботодавець зрозумів, що ви вмієте робити, необхідно правильно оформити проекти в портфоліо. У статті Як описувати кейси в портфоліо, щоб пройти відбір, ми показуємо кожен крок на прикладі проектів з наших курсів і даємо заповнений шаблон у Notion. Подібний поділ не означає, що продакт-аналітик займатиметься лише метриками, а продакт-технар лише технічною стороною.

Product Manager: Особливості Роботи, Відповідальності Та Стратегії Успіху

Це необхідно, щоб розробити реалістичну Go To Market Strategy. Перша версія розробки — мінімально життєздатний продукт (той самий MVP), який можна дати раннім користувачам для розв’язання наявної продуктової проблеми в них. В основному, продакти потрібні в тих компаніях, які випускають власний продукт. А в тих, що займаються замовленнями від інших компаній, частіше працюють проджект-менеджери. Тут можуть запропонувати програти сценарії відмови чи конфлікту або удосконалити продукт, яким кондидат користувався сьогодні. «Тобто в тебе свій сегмент, свої метрики і ти відповідаєш конкретно за них.

що робить product manager

Використання технології займе багато часу, але це реально. Разом із розробниками Джек оцінив терміни розробки, дату релізу та провів грумінг. Перед тим, як розпочати розробку, Джек склав документацію, описав user tales та aceptance standards, щоб вся команда розуміла, який має бути результат. Через місяць після запуску сервісу у Джека з’явилися перші дані щодо продукту. Витрати виявилися більшими за прибутки, ROMI вийшов -5%. Джек почав дивитися метрики і зрозумів, що проблема може полягати в онбордінг.

Наскільки Затребувані Продакт-менеджери

Поговоримо про те, який досвід допоможе швидше увійти до професії. Мій улюблений спосіб — створити лендинг-сторінку, описати продукт, проблеми й додати запрошення підписатися на бета-версію продукту. Так ви пропонуєте стати ексклюзивним користувачем, а людей це цікавить. Ще цей спосіб корисний тому, що ви приблизно можете оцінити вартість залучення одного споживача для планування маркетингового бюджету.

що робить product manager

Найчастіше такі менеджери продуктів — колишні розробники або системні аналітики. Для деяких продуктів навіть цей список не є вичерпним. Такий обсяг інформації лякає навіть фахівців із досвідом.

Разом з маркетологом Джек продумав вінбординг користувача, що залучає, і дав дизайнеру завдання на створення нових екранів. Джек провів коридорне тестування, склав документацію на https://wizardsdev.com/ додавання нових екранів. Наприклад, для валідації проблеми платформи для тенісу Atletude я знаходив людей за фото в інстаграмі, де вони відзначали локацію кортів, на яких грали.

Продакт-менеджер – Хто Це Такий?

Саме тому ви повинні правильно визначити свій ринковий сегмент, виокремити портрет користувача і проблеми, які вирішує продукт. Від того, як ви даєте фідбек, залежатимуть відносини з командою та результати роботи. Вам потрібно давати зрозумілий та конкретний фідбек, який не знижує мотивації колег.

що робить product manager

Це підхід, який вимагає гнучкості, відкритості до змін і готовності до експериментів. MLP (Minimum Lovable Product) або «мінімально улюблений продукт» – це версія продукту, яка не лише задовольняє первинні потреби користувачів, а й викликає в них захоплення. Це допомагає формувати лояльну спільноту навколо продукту і сприяє його вірусному поширенню. Крім того, Product Manager повинен уміти створити фінансовий прогноз, коли бізнес вийде на самоокупність, яких витрат і доходів варто очікувати у майбутньому. Без розуміння цих цифр навіть хороший продукт чекатиме невдача. Якщо у вашій команді є сильний фінансист,  підготуйте цей план спільними зусиллями.

У мокапі має бути мінімум кольорів і реальний контент. Вайрфрейми передають в роботу дизайнеру, який розмістить елементи правильно, розбавить графікою тощо. Тому ми змінили стратегію — вручну додали інформацію на мапу про тенісні корти в додаток. І коли користувач бронював senior product manager корт, я отримував сповіщення, телефонував в тенісний клуб, представлявся співробітником Atletude і просив забронювати корт на ім’я нашого користувача. Дзвінків ставало більше і пропонувати нашу систему кортам стало простіше, адже клуби відчували нашу цінність.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sign up for our Newsletter

submit your email for the newsletter.